Fălticenean arestat pentru că a fost prins la volan fără permis de două ori în nici o lună. Ultima oară s-a ascuns de polițiști în boscheți
Măsuri mai dure pentru un bărbat din Fălticeni care s-a obișnuit să circule cu mașina chiar dacă avea permisul suspendat. ...
Citeşte mai mult




































