Ionel Vasiliu a plecat și din AUR! Fostul candidat PNL la Primăria Fălticeni a demisionat din partidul lui Simion și așteaptă mazilirea din CJ Suceava
Ionel Vasiliu, fost candidat pentru fotoliul de primar de Fălticeni din partea PNL în 2020, și-a anunțat ieșirea din politică. ...
Citeşte mai mult



































